IMG_3254.jpeg

Misyonumuz

Farklı ürün gruplarında, uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünleri tedarik etmek, müşterinin çıkarlarını en iyi şekilde korumak, insana ve çevreye duyarlı, işi zamanında ve kaliteli bir şekilde müşteriye ulaştırmak için çaba göstermekteyiz.

HAKKIMIZDA

Kesim Ambalaj, 2001 yılından bu yana Trabzon'da faaliyet gösteren başta Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesi olmak üzere tüm Türkiye ve Avrupa'ya hizmet veren sektöründe öncü bir kurumdur. 

Şirket misyonu; ürünü en iyi şekilde sunmaya yönelik tasarımlarla ve ambalaj farkıyla ürün kalitesinin mükemmel birleşiminin tüketiciye yansıyabilmesini sağlayarak müşterilerini her alanda bir adım önde tutmaktır.

İhracata da önem veren firmamız başta İngiltere olmak üzere çok sayıda ülkede ürünlerini pazarlayarak ulusal ekonomimize katkı sağlamaktadır.

Bünyesinde profesyonel bir grafik ekibi de bulunan Kesim Ambalaj, her alanda müşterisine destek sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kesim Ambalaj olarak kuruluşumuzun varolma nedenlerinin başında müşterilerine en iyi kalite ve son teknolojiyi en uygun maliyet ve koşullarla sunmaktır. İş ahlakına, çalışanına ve tabiki çevreye duyarlı bir şirket olmak da yaptığımız ticari faaliyetin olmazsa olmazıdır.

Kalite Politikamız

Firmamız faaliyet süresince müşteri portföyünün ihtiyaçlarına uygun ve ekonomik aynı zamanda öncelikle çevre dostu ambalajları hedeflemiştir.

Tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve firmamızın imajını göz önünde bulundurarak doğru ve estetik açıdan firmanıza yakışır ürünler üretmektedir.