PLASTİK (NAYLON) POŞET

Naylon poşetler; el geçme takviyeli, saplı olarak 2 çeşit hammadden üretilmektedir. Görünüm olarak parlak ve yumuşak bir dokusu olması için kullanılan hammadde alçak yoğunluğa sahip f2 12'dir. Hışır poşet diye bilinen mat ve sert yüzeye sahip poşeti üretmek için kullanılan hammadde yüksek yoğunluğa sahip HDPE'dir.

İki tür hammaddeden üretilen poşetler doğaya dönüşümlü olması için gerekli katkı maddeleri ile karıştırılarak poşetin üretilmesi gerekir. Gerekli işlemlerden geçerek üretilen naylon poşeleri diğerlerinden ayırt etmek için doğaya dönüşümlü olduğunun uyarısı poşetlerin üzerine

"Bu ürün oxobiobozunurdur" yazılır.

KULPLU NAYLON ÇANTALAR

EL GEÇME NAYLON ÇANTA

Daha çok hafif ve ebat olarak ufak ürünlerin taşınmasında tercih edilen bi üründür. Çoğunlukla ilaç üretimi yapan firmalar kilograma fazla adet çıkması sebebiyle promosyon amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Minimum 20 mikron (0.2mm) kalınlığında üretimi yapılabilmektedir. 6 renge kadar baskı yapılabilmektedir.

Mağazacılık sektöründe sıkça kullanılan ambalaj çeşitlerinden biridir. Yapışkan takviyeli poşet olarak da bilinir. İçerisindeki takviye kartı sayesinde ağır ürünleri rahat taşıyabilmesi sebebiyle tercih edilmektedir.

Kalınlık Minimum 40 Mikron olmak üzere farklı kalınlıklarda üretimi mevcuttur. LDPE,MDPE ve HDPE Materyallerinden üretimi mümkündür.

Ürün ambalaj poşeti, mağaza poşeti, dış poşet, çöp poşeti, hediyelik poşet, baskılı poşet, yapışkanlı poşet atlet torba gibi bir çok çeşit ambalaj poşetinde kullanımı vardır.

EL GEÇME TAKVİYELİ NAYLON ÇANTA